درباره ی ما:

شرکت هنرگستررخ آذین در سال 1392 با هدف تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت بالا و ایجاد کسب و کاری هدفمند و آینده نگر بنیان نهاده شد .

این شرکت در سال 1394 اولین محصول خود را که لاک ناخن بود با تنوع 50 رنگ و با نام تجاری Crystal Diamond به بازار عرضه نمود و به پشتوانه ی کیفیت و بهره گیری از مواد اروپایی با استانداردهای بین المللی و تکنولوژی روز دنیا و تلاش مستمر در جهت افزایش طیف رنگ و تنوع محصولات این برند مورد تایید و استقبال مشتریان در سراسر ایران قرار گرفت .

شرکت هنرگستر رخ آذین هم اکنون علاوه بر تولید محصولات آرایشی و افزایش سهم بازار در صنعت آرایشی و بهداشتی و با توجه به نیاز اقشار جامعه با رویکرد افزایش سطح بهداشت و سلامت جامعه اقدام به تولید ادکلن و بادی اسپلش با نام تجاری Luxury Diamond نموده است.

استراتژی:​

انتخاب ها و تصمیمات استراتژیک ما الهام بخش فعالیت های ما هستند و فعالیت های ما برگرفته از ارزش های ما

احترام به خواسته ی مشتریان و مصرف کنندگان -بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا و توان علمی متخصصین و در نتیجه ارائه ی محصولات با کیفیت عالی همواره از اهم اولویت های کسب و کار ما میباشد.

ماموریت

ما در صدد هستیم با بهره گیری  از مواد اولیه ی باکیفیت –نیروهای متخصص-فرمولاسیون پیشرفته

مرغوب ترین محصولات را جهت ارتقا سطح سلامت و بهداشت و روحیه ی شاد افراد جامعه عرضه کنیم

زیبایی توام با سلامت و شادی هدیه ی ما به مردم سرزمینمان است

چشم انداز:

چشم انداز 5 ساله ی  ما با رویکرد تحول در صنعت آرایشی و بهداشتی و  ایجاد تمایز در کیفیت با بهبود مستمر فرمولاسیون
- ارتقا سطح دانش
–مهارت و نگرش و خلق ایده های نو و چابکی در اجرا
-شایستگی اعتماد و  تبدیل شدن به یکی از معتبرترین محصولات آرایشی و بهداشتی کشور میباشد

خلق ارزش برای مشتریان:

همچنین توسعه ی شبکه ی فروش و عرضه ی محصولات در کشورهای دیگر و دانش بنیان شدن با بهره گیری از مواد موثر برگرفته از طبیعت  و پیشرفت قابل توجه در دیجیتال مارکتینگ برای شناخته شدن در منطقه از دیگر اهداف ما برای خدمت به هم وطنانمان است.